Відділ обслуговування: абонемент № 1, читальний зал, юнацький абонемент.

Мандрика Т.Мандрика Т.О.Черняк Л.C.Черняк Л.C.Абонемент № 1 має універсальний фонд обсягом близько 25 тисяч примірників. На абонементі працюють: завідуюча Мандрика Тамара Олександрівна з 1993, та провідний бібліотекар Черняк Людмила Сергіївна - з 2002 року. Діє клуб за інтересами «Мы за чаем не скучаем», а також проводять у життя книжковий рух – «Буккроссинг подаруй свободу книзі», та в проваджують програму для школярів «Шкідливі звички - шлях у безодню»

Юнацький абонемент Завжди до послуг учнівської та студентської молоді від 14 до 21 року. Книжковий Романова Н.Романова Н.Г. фонд налічує майже 11 тисяч примірників, він має фонд відкритого доступу в якому зберігаються видання на допомогу в навчально-пізнавальному процесу з 2009 року на прохання батьків читачів книжковий фонд став поповнюватися дитячою літературою та обслуговуються діти дошкільного віку та 1 – 4 класів при цьому абонементі діє клуб «Книга та лялька» очолює його провідний бібліотекар - Романова Наталія Григорівна, працює з 1996 року.

Коршенко Н.Коршенко Н.К.Читальний зал координує масову роботу бібліотеки, книжковий фонд нараховує 15 тисяч примірників, фонд укомплектований нормативними та законодавчими документами енциклопедіями довідниками посібниками. Завдяки програмі «Бібліоміст» (2011 рік) у читальному залі діє безкоштовний Інтернет, основним завданням якого є підвищення рівня обізнаності жителів Барвінківщини, проводяться тренінги, а для всіх бажаючих діють курси «Підвищення комп’ютерної грамотності». Завідуюча читальним залом - Тульпа І.В.Тульпа І.В.Тульпа Ірина Володимирівна, яка працює з 2003 року, та бібліотекар – Коршенко Наталія Костянтинівна працює з 2007 року.

Методико-бібліографічний відділ – здійснює організаційно-методичне забезпечення діяльності бібліотек району, розробляє загальну стратегію та визначає пріоритети розвитку бібліотечної галузі району. Організовує Григоренко С.О.Григоренко С.О. систему підвищення кваліфікації бібліотечних працівників шляхом проведення майстер-класів, семінарів-тренінгів, днів професійного спілкування, години взаємних порад впроваджує активні та інтерактивні форми роботи, завідує відділом провідний методист Григоренко Світлана Олександрівна з 2006 року.

Єресько О.А.Єресько О.А.БібліографЄресько Олена Анатоліївна працює з 2011 року, надає допомогу читачам бібліотеки у користування довідково-бібліографічним апаратом , формує краєзнавчий фонд, збирає і систематизує всі матеріали про Барвінківський район в краєзнавчій та тематичній картотеках, розробляє бібліографічні матеріали, рекомендаційні та інформаційні списки літератури, бюлетені «Нові книги» на ЦБС.

Сопко О.Сопко О.О.Молгачов О.Молгачов О.О.Відділ комплектування та обробки літератури формує книжкові фонди бібліотек ЦБС, проводить передплату періодичних видань, облік, займається обробкою нових надходжень літератури, здійснює практичну допомогу. У відділі працюють: Завідуюча Сопко Ольга Олексіївна працює з 1979 року, та редактор – Молгачов Олександр Олегович - з 2007 року.

З 1998 року Барвінківську Централізовану бібліотечну систему очолює Романова Лідія Василівна. Романова Л.Романова Л.В.

Кiлькiсть переглядiв: 108

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.